Nyní můžete začít sledovat své
oblíbené prodejce označením
Jako přihlášený uživatel si můžete vytvořit svůj list sledujících a můžete tak začít sledovat svoje oblíbené eshopy. Žádná novinka Vám tak neunikne. Budete jako první vědět co teď letí a co se nosí. Tak nebuď nuda, přihlaš se, sleduj a buď vtrendu!
koťátko Garantujeme Vám 100% bezpečný nákup a v případě reklamace úhradu v plné výši
koťátko Objednávky uhrazené v po - pá do 10:00 expedujeme ve stejný den

Vybrali jsme pro Vás nejdůležitější body týkající se objednávky. Úplné znění obchodních podmínek naleznete pod tímto odkazem.

Všeobecná ustanoveníTyto obchodní podmínky se vztahují na nákup v e-shopu Vtrendu.cz, podrobně vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které nejsou těmito obchodními podmínkami upravené, občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 89/2012 Sb.).


Nedílnou součástí těchto obchodních podmínek jsou dodací podmínky a reklamační řád.

Prodávající:

Společnost Mixpins s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 88488.

Vymezení pojmů


Spotřebitelská smlouva

Smlouva kupní, smlouva o dílo, případne jiné smlouvy jsou spotřebitelskými smlouvami, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně kupující a na straně druhé prodávající.

Prodávající

Společnost Mixpins s.r.o., která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Kupující — spotřebitel

Kupujícím — spotřebitelem je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Kupující — nikoli spotřebitel

Kupujícím — nikoli spotřebitelem je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

Způsob objednání


Veškeré objednávky, které kupující učiní prostřednictvím některého z následujících způsobů objednání, obsahující všechny náležitosti objednávky, jsou pro kupujícího závazné.

Způsoby objednání

Náležitosti objednávky

  • Fakturační údaje (povinný údaj) — jméno, příjmení, úplná adresa
  • Dodací údaje (volitelný údaj) — jméno, příjmení, úplná adresa
  • Kontakt (povinný údaj) — e-mail, telefonní číslo
  • Zboží (povinný údaj) — název, množství, případně další údaje nutné k jednoznačné identifikaci objednávaného zboží (velikost, barva atp.)
  • Způsob dopravy a platby (povinný údaj) — dobírkou nebo osobně
  • Doplňující údaje (volitelný údaj) — poznámky k objednávce

Platba za zboží


  • Platba převodem nebo platební kartou.
  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případe technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Faktura

Faktura za objednané zboží Vám bude doručena v elektronické podobě na Váš e-mail v den doručení zásilky. V případě, že požadujete doručení faktury v papírové podobě, zažádejte si o ni na e-mailu info@vtrendu.cz a bude Vám přiložena k objednanému zboží.

Elektronická faktura splňuje veškeré zákonem definované náležitosti – a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví.

Zasíláním daňových dokladů v elektronické podobě jsme se připojili ke společnostem, které se tímto krokem snaží přispět k ochraně životního prostředí.

Daňový doklad si, prosíme, uschovejte, obvykle slouží i jako záruční list k zakoupenému zboží.

Expedice nekompletní objednávky


V případě, že nebudeme schopni objednávku expedovat kompletní, budeme Vás telefonicky kontaktovat nejpozději následující pracovní den od objednání zboží. Pokud nebudeme úspěšní, ihned odešleme informační e-mail. V případě, že neobdržíme odpověď do 24 hodin, budeme objednávku expedovat nekompletní, poštovné bude zdarma. Nebudete-li mít o objednávku zájem, nemusíte ji přebírat, popř. ji zašlete na naše náklady zpět.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů od obdržení zboží bez udání důvodu. V takovém případě odešlete nepoškozené zboží společně s vyplněným formulářem pro vrácení zboží na adresu Reklamace, Mixpins, Husovická 884/4 Brno, PSČ 602 00

Spodní prádlo nelze z hygienických důvodu vyměnit ani vrátit.

Ochrana osobních údajů

Se všemi osobními údaji, které poskytne kupující prodávajícímu, bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Všechny osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou důvěrné a jsou sdělovány třetím stranám pouze v nezbytně nutném rozsahu a pouze za účelem plnění smlouvy. Zároveň zákazníci souhlasí s tím, že jejich adresa a kontaktní údaje budou předány přepravní společnosti pouze za účelem zvýšení úspěšnosti doručení zásilek.

Kupující souhlasí, že mu po objednání zboží bude v horizontu 14 dní zaslán dotazník Heuréka.cz. Může tak veřejně zhodnotit kvalitu nákupu a podělit se o své zkušenosti s ostatními. Budeme rádi, když dotazník vyplníte.

Závěrečná ustanovení


Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. června 2017 a ruší veškeré předchozí zvyklosti v souvislosti s objednávkami a prodejem zboží.

Společnost Mixpins s.r.o. si vyhrazuje právo na změny těchto obchodních podmínek bez předchozího upozornění.

Ohodnocením produktu 5ti hvězdičkami si produkt také přidáte do seznamu Oblíbených "Wish listu".
Nebo e-mailem