Nyní můžete začít sledovat své
oblíbené prodejce označením

Spolupracujeme s těmi nejlepšími a jen tak Vám můžeme dodat to nejlepší. Přidejte se k nám a ukažte i Vy svoje produkty.

Spolupráce

Spolupráce pro e-shopy, velkoobchody / dodavatele:1) Platba za proklik - je obchodní model, ve kterém přesměrujeme zájemce o Váš produkt přímo k Vám do e-shopu a to už od 1 Kč.

Jak to funguje?

Jakmile se zaregistrujete, ihned můžete v našem systému - sekci "Platba za proklik" zveřejnit svůj produkt, který nasměrujete na Váš e-shop a zvolíte si cenu za proklik a počet prokliků. Minimální cena za proklik je 1 Kč. Produkt schválíme do 24h. Jakmile produkt schválíme - začne se zobrazovat a tadá, zájemci míří na Váš e-shop.


2) Dropshipping (provize z prodeje) - je obchodní model, ve kterém MY nabízíme zboží svého partnera: e-shopu, velkoobchodu či přímého výrobce. MY nabízené zboží fyzicky nenakupujeme do svého skladu, ale své objednávky rovnou směřujeme na svého partnera, aby je dopravil přímo zákazníkovi.

Jak to funguje?

Jakmile se zaregistrujete, ihned můžete v našem systému - sekci "Můj obchod" zveřejnit svůj produkt u kterého nám nabídnete % provizi z prodeje. Minimální provize je 5%. Produkt schválíme do 24h. Jakmile přijde objednávka na Váš produkt a peníze obdržíme na bank. účet - Vy jste nyní zavázán produkt doručit zákazníkovi, objednávku včetně dodacích údajů najdete v sekci "Můj obchod - moje objednávky". Jakmile produkt doručíte, my Vám obratem posíláme peníze na Váš bank. účet.

Ceník produktových fotografíí:


Ceny jsou vždy individuální vzhledem k počtu produktů, počtu fotografií jednoho produktu nebo služeb modelky, která Váš produkt zpropaguje. Rádi bychom pro Vás sestavili ceník na míru dle Vašich požadavků tak, aby vyhovoval oboum stranám.

Ceny produktových fotografií:

1 produkt - 799 Kč / produkt

2-9 produktů - 499 Kč / produkt

10 a více produktů - 299 Kč / produkt

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%, třech produktových fotografií a služeb modelky.

Spolupráce pro každého:1) Affiliate (provize z prodeje) - je obchodní model resp. typ marketingu, který je orientován na výkon. Partneři resp. kdokoliv, směřují zákazníky k nám (Vtrendu.cz), kde si něco objednají a partneři následně obdrží provizi. Partneři můžou získávat traffic různě, ať už z facebookových profilů, stránek, skupin, instagramových profilů a jiných.

Jak to funguje?

Jakmile se zaregistrujete, ihned můžete v našem systému - sekci "Affiliate program - Affiliate - Produkty k propagaci" najít produkty včetně odkazů, které můžete začít ihned propagovat. Najde-li Vámi propagovaný produkt svého kupce - Vám se automaticky na účet připíše odměna. Vyplacení odměny je možné už od 1000Kč.


Spolupráce pro weby:2) Affbox (provize z prodeje) - je obchodní model resp. typ marketingu, který je orientován na výkon. Partneři resp. provozovatelé webů a aplikací směřují zákazníky k nám (Vtrendu.cz), kde si něco objednají a partneři následně obdrží provizi. Partneři můžou získávat traffic různě.

Jak to funguje?

Jakmile se zaregistrujete, ihned můžete v našem systému - sekci "Affiliate program - Affbox - Kód" najít kód, který po vložení na Váš web začně automaticky promítat produkty. Najde-li Váš web kupce - Vám se automaticky na účet připíše odměna. Vyplacení odměny je možné už od 1000Kč.


Spolupráce pro kamenné obchody:


Nabízíme možnost rozšíření povědomí o Vašem kamenném obchodě a následné zvýšení prodeje.

Jak to funguje?

Nafotíme Vaše produkty na modelech a také Váš obchod. Vaše produkty včetně Vašeho obchodu budeme propagovat zde v aplikaci Vtrendu.cz. Ukážeme tak lidem pohybujících se v okolí Vašeho obchodu co prodáváte a kde si takový kousek můžou osobně přijít vyzkoušet a koupit.

Ohodnoťte produkt 5ti hvězdičkama a přidáte si ho do seznamu Oblíbené.
Nebo e-mailem